Jdi na obsah Jdi na menu
 


ZOO Praha

20. 4. 2009

S pár lidičkama (pejskaři) jsme se domluvili na společném výletě do ZOO a následném venčení našich 4nohých mazlíčků. Stačilo tedy už jen vybrat datum..volba padla na 15.3. a sraz byl domluven na 11:00 před ZOO.

Nastal den D a tudíž pro mě i brzké raní vstávání..už v pět ráno..hrůza a pak cesta s Citulkou nejdřív do Slaného, kde jsem měla vyzvednout Ivu s Huggym (plavý hovík-hovawart) a Markétku s Bonnie (německý pinč).

Vůbec jsem netušila, jak je do tak malého auta co mám, všechny poskládám, ale nakonec se zadařilo a vyrazili jsme s holkama a psím klukem do Prahy. Musim říct, že cesta byla tedy veselá ...nejžhavějším tématem našeho hovoru po cestě se staly lízátka a zda někde nezakýblujem jak se říká..opravdu nezapomenutelný zážitek. . Po příjezdu došlo i na rozdělení již zmíněných lízátek a teprve potom se mohlo razit nahoru k hlavní bráně, kde jsme měli sraz. Během  čekání dorazila i Mellorm (bohužel pravé jméno neznám) s feňulkou ČSV (československý vlčák) Arwen...a tak se tedy jen čekalo na zbytek osazenstva, což tvořil Michal a jeho psí kluci Hillduška a Berča ( NO-německý ovčák a Borderák-border kolie) a Iva. Jenže poslední zmínění nedorazili do 11:00 a tak jsme se zatím vydali na obhlídku ZOO.

Poslední zbytek osazenstva dorazil do ZOO a začlo seznamování..hlavně pesanů.Noo musim říct, že proběhlo v klidu a mohlo se razit dál. Nejvíc tedy mě zaujali jako vždy šelmy..a kort kočkovité a zejména tygr..ale ten nezaujal jen mě nýbrž i část psů...byl totiž ve venkovním výběhu s prosklenou částí a přišel se na nás podívat.

Psi do pavilonů nesmějí, a tak  při prohlídce u žiraf, zůstalo hlídání Citky a Bonnie na Michalovi a Ivě...noo stačilo se na ty dva jen podívat a jejich spiklenecké úsměvy a pohledy vypovídali o všem a mě bylo jasné, že po prohlídce tam naše psí slečny nebudou..nezklamali ...našli jsme oba jak stojí na konci mostíku. Cituška se mohla ukroutit, když mě viděla a hnedka samou radostí mi šla žalovat, jak jí ukradli a co s ní dělali....kolemjdoucí nechápali..ale co sranda musí být

Po prohlídce ZOO jsme se rozhodli jít vyvenčit a vyběhat pesany do blízké Stromovky, což byla příjemná procházka a konečně se psi vyřádili na volno a my, páníčci, popovídali o všem možném i nemožném.

A zhodnocení celé akce?...Výborná a myslím, že jsme si to užili všichni..tedy já a Cituška maximálně.

 

 

 

Obrazek

 Iva a Huggy, Markét a Bonnie a Cituška

 

 

Obrazek

 Míša a Hillduška, Ivča a Berýsek

 

Další fotky ze ZOO a Stromovky naleznete na albu Markétky a Bonnie a děkuji tudíž za poskytnutí možnosti vložit sem odkaz a použít fotečku .